Open dag Schietsportvereniging ’t Fort

Datum:

zaterdag 28 september 2019, 11:00 tot 17:00

Locatie:

Hoofdweg 867SV ’t FortHoofddorp

Tijdens de Nationale Sportweek opent schietvereniging ‘t Fort zijn deuren. Uw bent van harte welkom tijdens onze open dag op Zaterdag 28 september tussen 11:00 uur – 16:00 uur. Tevens zijn wij trots te melden dat onze vereniging dit jaar weer door de KNSA is gecertificeerd en onderscheiden met een Krooncertificering.

Op deze open dag kunt u kennismaken met onze club, schieten met luchtgeweren en onder begeleiding van onze gediplomeerde trainers schieten met echte pistolen. Onze bar is ook open voor een drankje en hapje. Schietsport is voor alle leeftijden. Kom langs en laat je inspireren door onze gezellig ingerichte accommodatie.

Bron en afbeelding: HCnieuws.nl